Prezenty na 30 urodziny z nadrukiem i nie tylko

oryginalny prezent na 30 urodziny

Czy w twojej rodzinie niebawem ktoś będzie obchodził 30 urodziny? Jeśli tak, jest niemal pewne że  z tej okazji będzie przygotowywał imprezę. Jeśli również będziesz brał w niej udział, powinieneś pomyśleć o tym, jaki prezent na 30 urodziny dla niej lub dla niego wybrać. Nic ciekawego nie przychodzi ci do głowy? Spokojnie – mamy kilka niezawodnych inspiracji.

Prezent na 30 urodziny dla niego

Chyba każdy zgodzi się z tym, że większość mężczyzn jest gadżeciarzami. Nie zawsze zatem oczekują prezentów praktycznych. Ważne aby były ładne, ciekawe i przyciągały uwagę. Takim prezentem może być szklana figurka lub statuetka, którą będzie można postawić na półce. Czy kupowanie takich prezentów ma sens? Oczywiście że tak. Szczególnie że szklany prezent na 30 urodziny dla niego może zostać opatrzony dedykacją. Szkło jest wdzięcznym materiałem, idealnie nadającym się pod grawerowanie laserowe. Metoda ta pozwala stworzyć trwały wklęsły nadruk, dobrze wyczuwalny pod palcami i odporny na ścieranie.

Dedykacja może zawierać napis o dowolnej treści, jak również grafikę. Dla uzyskania jeszcze ciekawszego efektu, w wybranych modelach figurek lub statuetek można zastosować kolorowe podświetlenie LED. Energooszczędne, zasilane niewielkimi bateriami, sprawia że zdobienie jest jeszcze lepiej widoczne, a szklany prezent na 30 urodziny dla niego zyska oryginalną oprawę. Spośród wielu dostępnych modeli statuetek, można wybrać figurki samochodów, motocykli, silników, a także innych sprzętów i przedmiotów, kojarzonych z męskimi zainteresowaniami.

Subtelny prezent na 30 urodziny dla niej

Kobiety nieco inaczej niż mężczyźni podchodzą do sprawy 30 urodzin. Dla wielu z nich nie jest to okazja do radości. Fakt że o to mija kolejny rok życia, a tym samym przybywa zmarszczek, może skutecznie niweczyć radość z przeżywania tego dnia. Udany i pomysłowy prezent na 30 urodziny dla kobiety może zmienić sposób postrzegania tego wydarzenia. Zamiast koncentrować swoją uwagę na poszukiwaniu fizycznych i namacalnych prezentów, warto pomyśleć o czymś, co przyniesie prawdziwą frajdę i ulgę każdej zmęczonej życiem i przepracowanej pani.

Być może jedną z takich rzeczy będzie pobyt w SPA? Profesjonalny masaż ciała, zabiegi odmładzające i wiele innych zabiegów, mających poprawiać wygląd skóry twarzy i całego ciała, czeka na kobiety w salonach spa w całym kraju. Decydując się na taki prezent, pamiętajmy o ważnej rzeczy. Wejściówka powinna mieć długi termin ważności i powinna dawać możliwość wyboru jednego z kilku zabiegów, tak aby kobieta sama mogła zdecydować o tym, co będzie najlepsze dla jej ciała i poprawy samopoczucia.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: