Upominki z nadrukiem na każdą okazję

Prezenty z materiału bardzo dobrze nadają się pod wykonanie okolicznościowych nadruków. Jak na pewno się domyślacie, prezent z nadrukiem cieszy podwójnie.

Zwłaszcza jeśli jest to nadruk przygotowany z myślą o osobie obdarowywanej. Z myślą o tych wszystkich, którzy mają w planach sprawienie właśnie takiego upominku, przygotowaliśmy krótkie zestawienie naszych propozycji. Na wszystkich przedstawionych tutaj prezentach, będzie można wykonać okolicznościowy nadruk.

 

Personalizacja koszulki z bawełny

T-shirt – czy jesteś fanem tej odzieży? Na pewno tak. Każdy lubi czuć się swobodnie, dlatego koszulki z krótkim rękawem są kochane przez kobiety i mężczyzn. Lekkie, przewiewne, dopasowane do figury, a do tego dające możliwość wydrukowania okolicznościowego logo, napisu lub grafiki.

Koszulki z nadrukiem to jedna z najczęściej wybieranych propozycji na personalizowany prezent. Zdobienie może być wykonane zarówno na przedniej stronie, czyli na piersiach, jak również z tyłu, czyli na plecach. Bawełniane koszulki zapewniają bardzo dużą wygodę, umożliwiają swobodne oddychanie ciała, a do tego są niedrogie. Nawet kiedy będziemy je wielokrotnie prać, nadruk nie traci na jakości, bo wykonuje się go specjalnymi farbami do sitodruku. Poza koszulkami, na prezenty z materiału składają się również kuchenne fartuchy.

To bardziej propozycja upominku do użytkowania w domu, ale równie dobrze sprawdzi się on latem, np. w trakcie rodzinnego grillowania w ogrodzie. Taki fartuch zabezpieczy odzież przed tłuszczem, dymem i iskrami, a jednocześnie w spektakularny sposób pozwala się pochwalić tym, że ktoś w wyjątkowy sposób o nas pamięta.

nadruk moja żona zdała dopiero prawo jazdy

Zabawne prezenty z nadrukiem

Cenisz sobie ludzi, których nigdy nie opuszcza dobry humor? Chciałbyś również dać im parę powodów, aby się uśmiechali? Jeśli tak, dla ciebie właśnie powstały zabawne prezenty. Po prostu wystarczy że wybierzesz jeden z nich i wymyślisz, jaki nadruk może na nich powstać. A propozycji jest naprawdę wiele. Spójrzmy w pierwszej kolejności na prezenty szklane i ceramiczne.

W tej grupie bardzo dużą popularnością cieszą się kubki i kufle do piwa z nadrukiem. Latem każdy z nas lubi sięgnąć po chłodne piwko lub zimny sok. Aby taki napój smakował wybornie, ważny jest sposób jego podania. Schłodzone piwo nie tylko doskonale smakuje, ale również pierwszorzędnie się prezentuje wtedy, kiedy zostanie podane w zmrożonym kuflu. Aby uzyskać taki efekt, należy kufle zanurzyć w wodzie, a następnie włożyć do zamrażarki. Po około godzinie wystarczy wyjąć zamrożony kufel i napełnić go chłodnym piwem. Przyjemność ze smakowania będzie jeszcze większa, gdy na kuflu był wykonany nadruk. Będzie on ukazywać się stopniowo, wraz z tym jak kufel rozmarza.

Inne śmieszne prezenty z nadrukiem to kubki. Kubki klasyczne, wykonane z porcelany lub porcelitu mają pojemność 300 ml i duże, praktyczne ucho. Bez trudu zaparzymy  w nich dużą porcję rozgrzewającej herbaty, która przez długi czas będzie nam towarzyszyć w pracy lub w domu. A co umieścić na kubku? Na przykład dedykację dla bliskiej osoby. Takie oraz inne oryginalne prezenty znajdziesz na https://suprizo.pl. Wybieraj spośród wielu wyjątkowych upominków z nadrukiem dla każdego.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: