Szukasz prezentu dla nastolatka na Święta? Sprawdź, co przygotowaliśmy

Oddech Świąt Bożego Narodzenia czujemy na karku już wszyscy, ale to nie powód do stresu! Wręcz przeciwnie – wybór prezentu na Święta dla nastolatków może być przyjemnością i okazją do wykazania się swoją kreatywnością i poczuciem humoru. Zwłaszcza, jeśli zastosujesz się do kilku naszych porad. Koniecznie sprawdź na co postawić, zanim zmarnujesz godziny na błąkanie się po galerii handlowej.

 

Postaw na pozytywne uczucia

Tak jest – zwłaszcza w okresie Świąt Bożego narodzenia, prezenty powinny być wybierane ze szczególną ostrożnością. To niezwykle wyjątkowy okres w trakcie którego powinno przeżywać się głębokie emocje, zwłaszcza te pozytywne. Każdy z nas dostał kiedyś prezent, który nie był drogi, ale przez bardzo długi okres pełnił rolę drobiazgu, wywołującego piękne wspomnienia. Nie popełniaj błędów innych i nie staraj się przykryć braku pomysłów wysoką ceną prezentu. Nawet, a zwłaszcza wtedy, gdy szukasz prezentu na święta dla nastolatków. Uwierz, że „zbuntowani nastolatkowie”, wbrew panującej opinii potrafią docenić taki gest.

 prezent na święta bożego narodzenia dla nastolatka

Co wybrać? Oczywiście prezent personalizowany dla nastolatka!

Czym są prezent personalizowane? To najczęściej bardzo praktyczne rzeczy, jak kubek, worek na alkohol, fartuchy kuchenne, kapcie, poduszki, maskotki, skarbonki, kufle, czy bidony, na których umieszcza się specjalny nadruk. Jaki? Możliwości jest całe mnóstwo. Możesz kupić na przykład:

  • kubek z z pozytywnym napisem w stylu „Najlepszy syn na świecie” (kto nie doceni takiego gestu?),
  • maskotkę z napisem „love” (oczywiście żartujemy – możesz wybrać bardziej wyszukany druk, jest ich całe mnóstwo!),
  • koszulkę z ironicznym i ciętym dowcipem (albo z memem – to ostatnio popularny prezent dla nastolatków).

 

Sam widzisz, że propozycje można mnożyć i mnożyć. To od Ciebie zależy, czy wolisz postawić na bardziej rozczulający, czy może bardziej humorystyczny akcent.

 

Prezenty na Święta dla nastolatków nie muszą być nudne!

Sweter? Jeansy? Gra komputerowa? Nuda, a nudą nie można wywołać pozytywnych emocji, zarezerwowanych zwłaszcza dla prezentów „od serca”. A nie ma niczego bardziej od serca niż prezent, w którego znalezienie lub przygotowanie poświęciło się wiele czasu i wysiłku. Nie każdy musi mieć wysokie umiejętności plastyczne (a jeśli ich nie posiada, pomalowany kamyczek, szkiełko znalezione na plaży, czy nieśmiertelny naszyjnik  z makaronu rodem z amerykańskiego filmu może nie wystarczyć). Co zrobić, kiedy własnoręcznie przygotowany prezent nie wchodzi w grę?

Zapewniamy Cię, że wystarczy włożyć odpowiednią ilość energii w dobranie personalizowanego nadruku na kubku, czy koszulce. Prezenty na święta dla nastolatków to nie tylko drogie gadżety. Warto o tym pamiętać. Takie znajdziesz tutaj: https://suprizo.pl/prezent-na-swieta-dla-nastolatkow-c3.

 

Dobra rada!

Pamiętaj, że zgrabną ironią lub dowcipem z przymrożeniem oka, możesz okazać zdecydowanie więcej uczuć, zwłaszcza tych intymnych i osobistych. Nastolatkowie potrafią docenić dobry dowcip i trud włożony w znalezienie odpowiedniego prezentu, zwłaszcza tak osobistego.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: