Nieszablonowe prezenty na rocznicę ślubu, związku…

Rocznica to zawsze trudny okres jednakowo dla mężczyzn i kobiet. Kiedy wyczerpiemy bowiem pule prezentów uniwersalnych, przychodzi czas, żeby nasza wybranka lub wybranek, otrzymali od nas coś nieszablonowego, za to dedykowanego szczególnie dla nich. I choć ciężko wybrać taki prezent na rocznicę ślubu, to w tym krótkim wpisie, przedstawię dla was kilka propozycji.

upominek na rocznicę dla pary

Wyjątkowe prezenty dla męża z okazji rocznicy

Jeśli chodzi o pomysły na prezent na rocznicę dla mężczyzny, to musi on łączyć w sobie trzy, wydawałoby się przeciwstawne cechy. Przede wszystkim musi być funkcjonalny, aby nie skończyć swojego żywota bardzo szybko gdzieś na dnie szuflady. Po drugie powinien być spersonalizowany, czyli kierowany bezpośrednio do naszego wybranka, w taki sposób, aby nikt nie miał wątpliwości, że wybierając go, myśleliśmy właśnie o nim. Po trzecie musi być oczywiście estetyczny.

Jeśli nie chodzi nam o na pierwszą rocznicę ślubu dla męża, to doskonałym rozwiązaniem jest choćby kufel do piwa z charakterystycznym, spersonalizowanym nadrukiem. Może to być zdjęcie męża, które należy do jego ulubionych, bądź też szczególne ulubione jego zdanie czy powiedzenie. Inne opcje to oczywiście worki na alkohol czy koszulki, które też mogą mieć nadrukowane odpowiednie hasła.

Oryginalne prezenty dla żony na rocznicę

Jeśli chodzi o pomysły na prezent na rocznicę dla niej, a tym bardziej prezent na pierwszą rocznicę związku dla niej, to tu musimy pokusić się o większą fantazję. Bo choć kobiety z natury są bardziej sentymentalne i cieszy ich drobiazg, o ile jest on przeznaczony specjalnie dla niej, to nie zaniedbują aspektu funkcjonalnego podarunku. Niezłym rozwiązaniem jest, wydawałoby się zwykła poduszka, która zawierać będzie na przykład wyznanie miłości w formie nadruku lub stworzona będzie w kształcie serca. Prezent może też być łączony.

To znaczy w ramach prezentu dla żony możesz kupić dwie identyczne koszulki, na których wpiszesz wasze imiona lub nadrukujesz zdanie, które od zawsze was łączy. Dobrym rozwiązaniem jest także kubek. Oparzony twoim zdjęciem kubek do kawy lub herbaty, będzie codziennie przypominał o twojej pamięci.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: